Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach

Aktualności

Zobacz SPOT

Najczęściej czytana

 1. Święto Policji 2018

  8 sierpnia 2018 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Poddębicach odbyła się Uroczysta Zbiórka z okazji obchodów Święta Policji, 99 rocznicy powstania Policji Państwowej. To szczególny dzień dla wszystkich funkcjonariuszy, to także czas awansów, nominacji i podziękowań zarówno dla samych policjantów i pracowników Policji.

 2. Włamali się do strażnicy promowej

  Policjanci z Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego KPP w Poddębicach zatrzymali trzech mężczyzn, którzy 7 sierpnia 2018 r. włamali się do strażnicy promowej nad Wartą w miejscowości Księże Młyny. Zatrzymani to mieszkańcy Poddębic oraz powiatu kolskiego w wieku 26, 34 i 35 lat. Z wnętrza budynku zabrali różne przedmioty, w tym czapkę i marynarkę kapitańską. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat więzienia.

 3. Stop! Zdarzenie drogowe

  Policjanci ustalają okoliczności oraz przyczyny zdarzenia drogowego na ulicy Parzęczewskiej w Poddębicach. Trzy osoby trafiły do szpitala.

 4. Bezpieczeństwo ma pierwszeństwo

  Policjanci apelują do wszystkich wypoczywających nad wodą o ostrożność i rozwagę. Zalecamy korzystanie ze strzeżonych kąpielisk i akwenów wodnych. Przestrzegamy przed spożywaniem alkoholu podczas wypoczynku nad wodą, gdyż stanowi to bardzo duże zagrożenie dla życia i zdrowia.

 5. Kręcili bezpieczeństwem nad Jeziorskiem

  19 czerwca 2018 roku w ramach akcji informacyjno-edukacyjnej „Kręci mnie bezpieczeństwo…nad wodą” objętej patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w Pęczniewie nad zbiornikiem Jeziorsko policjanci z KPP w Poddębicach wraz z ratownikami medycznymi Falck przeprowadzili działania profilaktyczne dla dzieci z podstawówki. Na zakończenie spotkania wszyscy uczestnicy otrzymali upominki.

 6. Pomóżmy wspólnie Weronice - walka z czasem o jej życie trwa!

  W imieniu naszego kolegi-policjanta z Łodzi prosimy o wsparcie leczenia jego córki. Liczy się każda złotówka. Wiemy, że na Was można liczyć! Weronika to dziecko z ciąży trojaczej, takiej, która zdarza raz na 6500 urodzeń. Miała mieć teraz normalne wakacje, 12 lat i zero zmartwień. Miała biegać ze swoimi braćmi, cieszyć się życiem… Stało się inaczej, źle, bardzo źle… Na poniżej podanej stronie szczegóły.

 7. Kierowco zwolnij…będzie bezpieczniej

  Wakacyjne rozkojarzenie nie sprzyja bezpieczeństwu na drodze. Sprawmy aby wakacje oraz upragniony urlop był czasem spokojnego wypoczynku. Kierowco, podczas podróży bądź uważny oraz skupiony na warunkach drogowych, które nieustannie ulegają zmianie.

 8. MSWiA i służby apelują o rozwagę nad wodą

  W pierwszy sierpniowy weekend padł tragiczny rekord nad polskimi wodami. W ciągu trzech ostatnich dni utonęło 30 osób. MSWiA i służby apelują o rozsądek. Choć za nami dopiero połowa wakacji, to już można mówić o tym, że będą one należały do jednych z najtragiczniejszych jeśli chodzi o liczbę utonięć. Ostatnie trzy dni to przerażający bilans – 30 osób straciło życie wypoczywając nad wodą.

 9. Zmiana terminu uroczystości obchodów Święta Policji oraz przywrócenia Posterunku Policji w Wartkowicach

  Uroczystość obchodów Święta Policji oraz przywrócenia Posterunku Policji w Wartkowicach, która miała odbyć się 27 lipca 2018 roku o godz. 10:00 w Wartkowicach przy ul.Targowej 17 , odwołano z przyczyn organizacyjnych. Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach poinformuje mieszkańców powiatu o kolejnym terminie uroczystości.

 10. Wypadek w Kucinach

  20-latek z powiatu sieradzkiego, kierując fordem focusem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu i doprowadził do zderzenia ze skodą, którą kierował 37-latek z Poddębic. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznali kierujący fordem oraz pasażerka skody. Obydwoje zostali przewiezieni do szpitala w Poddębicach.

Linki

Tagi

Uratowany przez policjantów debata społeczna zniszczenie mienia nietrzeźwy kierujący osoba poszukiwana mapa zagrożeń działania na drodze dzielnicowy bliżej nas Twój Dzielnicowy znicz 2017 Życzenia z okazji Święta Policji porozumienia "Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą" akcja prewencyjna "Kręci mnie bezpieczeństwo...przez cały rok szkolny" kręci mnie bezpieczeństwo...na stoku tytoń autostrada prewencja kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą jazda bez uprawnień wypadek drogowy działania prędkość dzielnicowy praca w Policji dopalacze pościg Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa kradzież bezpieczne wakacje ruch drogowy niewybuch narkotyki wypadek śmiertelny poszukiwany bezpieczny weekend profilaktyka społeczna kradzież z włamaniem plantacja bezpieczna woda prace polowe emeryci bezpieczne ferie konkurs pies służbowy KMZB profilaktyka zdarzenie drogowe środki odurzające aplikacja Moja Komenda