Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach

REKRUTACJA POLICJA

Aktualności

Zostań Policjantem
ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS!
dzielnicowy blizej
ksc sluzba cywilna
moja komenda apka

Najczęściej czytana

 1. Święto Policji w poddębickiej komendzie

  W Komendzie Powiatowej Policji w Poddębicach odbyły się obchody Święta Policji. Podczas uroczystości zostały wręczone akty mianowania na wyższe stopnie policyjne. Z uwagi na stan epidemii, uroczystość odbyła w kameralnym gronie.

 2. Za nami wakacyjne połowinki

  Policjanci z województwa łódzkiego podsumowują ten czas pod kątem bezpieczeństwa na drogach oraz na kąpieliskach. Wakacje, dla dzieci i młodzieży to okres wolny od nauki szkolnej, dla rodzin okres urlopów i wyjazdów na wypoczynek. Dla policjantów to czas wzmożonych działań w celu zapewnienia bezpieczeństwa. Tegoroczne są o tyle wyjątkowe , że przypadają na stan epidemii koronawirusa co wymaga szczególnych środków. Choć nie ma zakazu przemieszczania się należy pamiętać o unikaniu tłumów i zachowa

 3. SISI - POGROMCZYNI NUDY - MAMY WAKACJE!! - NOGA Z GAZU

  Cześć pogromcy nudy! Jak mijają Wam wakacje? Pojechaliście w jakieś fajne miejsce? Ja wybrałam się na tor wyścigowy!!

 4. Zaginiony Adam Skórka

  Mężczyzna ostatni raz widziany był 19 grudnia 2019 roku w miejscowości Glinno, gm. Warta. 23-latek do chwili obecnej nie powrócił do domu oraz nie nawiązał kontaktu z najbliższymi.

 5. Dziecko wpadło pod samochód

  W Uniejowie, 3 letnie dziecko wtargnęło na jezdnię i wpadło pod samochód. Dziewczynka została przetransportowana do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku. Apelujemy o zwiększoną czujność w pilnowaniu swoich pociech.

 6. Tragiczny wypadek w msc. Łężki - apelujemy o rozwagę!

  Poddębiccy policjanci pod nadzorem Prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek, około godziny 23:00 w miejscowości Łężki (DK 72). W wyniku zdarzenia, pieszy poniósł śmierć na miejscu.

 7. Policjanci z Uniejowa dołączyli do #GASZYNCHALLENGE

  Policjanci z Komisariatu Policji w Uniejowie, podjęli wyzwanie #GaszynChallenge w ramach którego zbierane są środki finansowe na leczenie 8-miesięcznej Hani oraz inne dzieci chore na SMA.

 8. Odpowiedzą za nielegalny połów ryb

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP w Poddębicach zauważyli dwóch mężczyzn, którzy w miejscu zabronionym, nielegalnie łowili ryby. Za złamanie przepisów ustawy o rybactwie śródlądowym grozi do 2 lat więzienia i utrata narzędzi służących do połowu.

 9. Promocja zawodu na zakończenie lata

  Działania poddębickich policjantów ukierunkowanych na dobór do służby w Policji nieprzerwanie trwają. Zakończenie lata oraz organizacja na tę okoliczność imprez, przyciągnęła do Uniejowa tłumy ludzi…także pod niebieski namiot.

 10. Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty. Policja apeluje o ostrożność i rozwagę na drodze!!!

  Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Truskawiec. W wyniku zdarzenia kierujący motocyklem 27-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego poniósł śmierć na miejscu.

Linki

Tagi

konkurs dzielnicowy zdarzenie drogowe wypadek śmiertelny pościg mapa zagrożeń "Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą" poszukiwany promocja zawodu policjanta handel ludźmi prewencja Bezpieczne wakacje 2019 profilaktyka Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa "Kręci mnie bezpieczeństwo...przez cały rok szkolny" porozumienie kradzież praca w mundurze środki odurzające Twój Dzielnicowy profilaktyka społeczna dopalacze Uratowany przez policjantów dzielnicowy bliżej nas praca w Policji emeryci zdarzenia drogowe jazda bez uprawnień bezpieczne wakacje bezpieczna droga do szkoły nietrzeźwy kierujący osoba poszukiwana kradzież z włamaniem bezpieczny weekend koronawirus policja Kręci mnie bezpieczeństwo...przez cały rok szkolny bezpieczny senior KMZB porozumienia kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą debata społeczna akcja prewencyjna bezpieczna woda tytoń Moja Komenda kręci mnie bezpieczeństwo...na stoku autostrada działania na drodze wypadek drogowy ruch drogowy