Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach

Aktualności

Zobacz SPOT

Najczęściej czytana

 1. 11 listów gończych i 6 nakazów – policja zatrzymała poszukiwanego oszusta

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach zatrzymali mężczyznę poszukiwanego 11 listami gończymi wystawionymi przez 6 prokuratur oraz 3 sądy. 33-latek prowadził swój przestępczy proceder na terenie kilku województw. Teraz przebywa w zakładzie karnym, grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

 2. Przedszkolaki z wizytą w poddębickiej komendzie

  Do Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach zawitali mali goście z Przedszkola Publicznego w Poddębicach. Niecodzienna wizyta była dla dzieci okazją do obejrzenia budynku komendy od środka i zapoznania się z pracą funkcjonariuszy. Wiele emocji wzbudziły pomieszczenia, które nie każdy ma okazję zobaczyć z bliska.

 3. Odblaski mogą uratować życie

  Okres jesienno-zimowy to szybko zapadający zmrok, zmienne warunki atmosferyczne i ograniczona widoczność. Wszystko to powoduje , że tzw. niechronieni uczestnicy ruchu, w szczególności piesi, są szczególnie narażeni na niebezpieczeństwo.

 4. Policyjna prelekcja dla pensjonariuszy

  11 października 2018 roku policjanci z Poddębic ponownie spotkali się z seniorami przebywającymi w Domu Pomocy Społecznej w Gostkowie. Pensjonariusze wysłuchali porad jak nie stać się ofiarą oszustwa oraz jak ważne są elementy odblaskowe w okresie jesienno-zimowym.

 5. Zdarzenie drogowe z nietrzeźwym rowerzystą

  Policjanci z KPP w Poddębicach wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem nietrzeźwego rowerzysty oraz pojazdu ciężarowego, do którego doszło 11 października 2018 roku na terenie gminy Uniejów.

 6. Poszukujemy właściciela roweru typu damka

  Rower został znaleziony 21 września 2018 roku w rejonie Cechu Rzemiosł Różnych na ulicy 1 Maja w Poddębicach. W celu jego odbioru oraz szczegółowych informacji proszę kontaktować się z Kierownikiem Rewiru Dzielnicowych – mł.asp. Bożeną Olejniczak pod nr telefonu 603-096-238 w godzinach od 7:30 do 15:30.

 7. Bezpieczeństwo dla najmłodszych

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo…przez cały rok szkolny” prowadzą spotkania we wszystkich placówkach szkolnych na terenie powiatu poddębickiego. Utrwalanie zasad bezpieczeństwa dzieciom i młodzieży to główny cel mundurowych.

 8. Służyć społeczeństwu na każdym etapie drogi zawodowej

  2 października 2018 roku na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi odbyła się uroczysta zbiórka kadry kierowniczej garnizonu łódzkiego, w trakcie której ślubowanie złożyli nowo przyjęci policjanci. Wręczono także medale za zasługi dla policji i za długoletnią służbę oraz nagrody przyznane przez Komendanta Głównego i Wojewódzkiego Policji funkcjonariuszom wyróżniającym się w służbie. Odznaczono również pracowników policji z komendy wojewódzkiej.

 9. Jesteś widoczny - jesteś bezpieczny

  Bezpieczeństwo najmłodszych to priorytetowe zadanie dla policjantów z Poddębic. Mundurowi kontynuują spotkania z dziećmi z terenu powiatu, podczas których milusińscy poznają prawidłowe zachowania na drodze, w szkole a także w domu.

 10. Tydzień Mediacji 2018 w Komendzie Powiatowej Policji w Poddębicach

  W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Mediacji (19 października) oraz Tygodnia Mediacji (15-19 października) Ministerstwo Sprawiedliwości zaprasza całą Polskę do włączenia się w inicjatywę polubownego rozwiązywania sporów.

Linki

Tagi

aplikacja Moja Komenda dopalacze dzielnicowy bliżej nas Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa wychłodzenia konkurs plantacja tytoń wypadek śmiertelny działania na drodze narkotyki "Kręci mnie bezpieczeństwo...przez cały rok szkolny" profilaktyka ruch drogowy debata społeczna handel ludźmi "Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą" Tydzień Mediacji praca w Policji bezpieczne wakacje porozumienia emeryci autostrada dzielnicowy bezpieczna woda wypadek drogowy kradzież działania prędkość prewencja bezpieczny weekend profilaktyka społeczna zdarzenie drogowe bezpieczna droga do szkoły osoba poszukiwana Twój Dzielnicowy środki odurzające kręci mnie bezpieczeństwo...na stoku Życzenia z okazji Święta Policji profialktyka społeczna jazda bez uprawnień Uratowany przez policjantów poszukiwany pościg nietrzeźwy kierujący kradzież z włamaniem KMZB pies służbowy akcja prewencyjna kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą mapa zagrożeń