Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach

Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności

Najczęściej czytana

 1. Sprawcy pobicia w rękach policjantów

  Funkcjonariusze z KPP w Poddębicach, zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzanych o pobicie 16 - latka. Agresorzy byli pod wpływem alkoholu. Za to przestępstwo może grozić im kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

 2. Poddębiccy policjanci egzekwują przepisy w żółtej strefie

  Od soboty cały kraj znalazł się w „żółtej strefie”. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w przestrzeni publicznej – w sklepie, autobusie, ale także na ulicy. Policjanci sprawdzają jak nakazy i obostrzenia są respektowane przez mieszkańców regionu.

 3. Kradzież w Biedronce.

  35-letnia mieszkanka powiatu zgierskiego dokonała kradzieży w sklepie Biedronka w Poddębicach produktów spożywczych i chemicznych o łącznej wartości około 800 zł.

 4. Zuchwała kradzież kwiatów sprzed kwiaciarni

  Policjanci ustalili sprawcę kradzieży wiązanek, sprzed jednej z kwiaciarni w Poddębicach. Mienie zostało odzyskane. Nagranie z monitoringu i szybka reakcja sprawiły, że wiązanki powróciły do właściciela. Mieszkanka powiatu łęczyckiego usłyszała zarzut kradzieży, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 5. "ZAKRĘCONY" DZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA w Dalikowie

  Policjanci z Poddębic kontynuując akcję edukacyjną pn. „Kreci mnie bezpieczeństwo…nad wodą” po raz kolejny przypominali o prawidłowych zasadach bezpieczeństwa nad wodą. Tym razem spotkali się z dziećmi, młodzieżą oraz kadrą nauczycieli z Zespołu Szkół w Dalikowie. W spotkaniu uczestniczyło ponad 200 uczniów.

 6. Tragiczny wypadek w msc. Łężki - apelujemy o rozwagę!

  Poddębiccy policjanci pod nadzorem Prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek, około godziny 23:00 w miejscowości Łężki (DK 72). W wyniku zdarzenia, pieszy poniósł śmierć na miejscu.

 7. Zatrzymano sprawców pobicia.

  Poddębiccy kryminalni zatrzymali w minionym tygodniu dwóch sprawców pobicia, którzy w miejscowości Dalików pobili 62-letniego mężczyznę.

 8. Doborowe Czwartki w poddębickiej komendzie!

  W każdy pierwszy czwartek miesiąca w godzinach od 14:00 do 16:00, zainteresowani wstąpieniem w policyjne szeregi, podczas wizyty w jednostce, mają możliwość rozwiać swoje wątpliwości lub w przypadku podjęcia decyzji, złożyć stosowne dokumenty. Ponadto od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00, można kontaktować się telefonicznie z Zespołem Kadr Szkolenia i Kontroli, pod nr tel.: 47 845-22-48 lub 47 845-22-49. Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji. Zapraszamy!

 9. Odprawa roczna w Poddębicach

  25 stycznia 2018 roku podczas odprawy rocznej w Komendzie Powiatowej Policji w Poddębicach podsumowano działania policji za rok 2017. W odprawie udział wzięli: I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi, kierownictwo KPP w Poddębicach a także zaproszeni goście.

 10. „Szkoda Ciebie na takie patoklimaty” - kampania „Narkotyki i dopalacze zabijają”

  Pod tym hasłem poddębiccy policjanci przeprowadzili prelekcję dla uczniów Gimnazjum w Poddębicach, przestrzegając przed konsekwencjami zażywania narkotyków oraz dopalaczy.

Linki

Tagi

Uratowany przez policjantów profilaktyka profialktyka społeczna poszukiwany porozumienie promocja zawodu policjanta bezpieczna droga do szkoły wypadek śmiertelny bezpieczna woda kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą KMZB bezpieczny weekend koronawirus policja kradzież osoba poszukiwana Bezpieczne wakacje 2019 tytoń wypadek drogowy konkurs Kręci mnie bezpieczeństwo...przez cały rok szkolny porozumienia aplikacja Moja Komenda akcja prewencyjna zdarzenie drogowe debata społeczna bezpieczny senior zdarzenia drogowe dzielnicowy dopalacze praca w mundurze praca w Policji jazda bez uprawnień nietrzeźwy kierujący "Kręci mnie bezpieczeństwo...przez cały rok szkolny" profilaktyka społeczna Twój Dzielnicowy prewencja mapa zagrożeń środki odurzające ruch drogowy autostrada dzielnicowy bliżej nas bezpieczne wakacje pościg działania na drodze handel ludźmi Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa "Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą" plantacja Moja Komenda