Informacje

Rozgrywki w Uniejowie o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Poddębicach

Policjanci z KPP w Poddębicach zorganizowali już III edycję Turnieju Halowej Piłki Nożnej w Uniejowie. Mundurowi z garnizonu łódzkiego walczyli o 1 miejsce oraz Puchar Komendanta.

17 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej na hali sportowej w Uniejowie insp. Krzysztof Kotkowski – Komendant Powiatowy Policji w Poddębicach jako gospodarz turnieju rozpoczął imprezę powitaniem zawodników z 7 drużyn, życząc wszystkim powodzenia. Uczestnicy reprezentowali KPP w Poddębicach, Urząd Miasta i Gminy  Uniejów, KWP w Łodzi,  drużyna „Galacticos” z I Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi na czele, KPP w Kutnie, KPP w Łowiczu oraz OPP w Łodzi.

Wszyscy zawodnicy z nadzieją na wygraną ruszyli do walki o Puchar Komendanta. Pomimo zaciętej rywalizacji 1 miejsce mogła zająć  tylko jedna drużyna. Najlepsi okazali się zawodnicy z KWP w Łodzi, drugie miejsce na podium zajęła drużyna „Galacticos”,  trzecie miejsce wywalczyła drużyna Urzędu Miasta i Gminy Uniejów. Zawodnikiem turnieju okazał się Krystian Robak, najlepszym bramkarzem III edycji Turnieju został Kacper Winkler z KPP w Kutnie, natomiast królem strzelców został Krystian Nasalski z drużyny „Galacticos”.

I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi – insp. Tomasz Olczyk wraz z Komendantem Powiatowym Policji w Poddębicach zwycięzcom turnieju wręczył okazałe puchary oraz karnety wstępu  na obiekt termalny w Uniejowie ufundowane przez Urząd Miasta Uniejów.

Zawody były dobrą okazją do promowania sportu wśród  mundurowych, rozwijania umiejętności gry w halową piłkę nożną oraz propagowanie zasad fair-play

p.o. oficer prasowy KPP w Poddębicach sierż. Sylwia Kaźmierczak, tel.695-406-267