Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach

Aktualności

Zobacz SPOT

Najczęściej czytana

 1. Dzieci z wizytą w poddębickiej komendzie

  18 lipca 2018 roku Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach wspólnie z Fundacją Inicjatywy Powiatu Poddębickiego zorganizowała spotkanie dla dzieci pracowników jednej z lokalnych firm znajdującej się na terenie powiatu poddębickiego z policjantami. Zwiedzanie budynku komendy oraz pokaz posłuszeństwa psa służbowego cieszyły się dużym zainteresowaniem małych gości.

 2. Zmienne warunki atmosferyczne nie sprzyjają kierowcom

  Trwają wakacje i szczególnie w czasie weekendów na drogach obserwujemy wzmożony ruch. Aby jednak cieszyć się z udanego urlopu, pamiętajmy aby bezpiecznie dojechać do celu.

 3. Policyjno-wakacyjne przestrogi

  Poddębiccy policjanci podczas wakacji prowadzą spotkania z dziećmi z terenu powiatu, które spędzają wolny czas w miejscu zamieszkania lub dopiero przygotowują się do wakacyjnego wyjazdu. Tym razem prelekcja miała miejsce w pęczniewskim przedszkolu, podczas której mundurowi omówili z maluchami podstawowe zasady jakie obowiązują w ruchu drogowym, podczas zabaw w domu oraz nad wodą.

 4. Policja apeluje o rozwagę…

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach interweniują w różnych sytuacjach. Często są one wynikiem braku odpowiedzialności i nieprzemyślanych decyzji. 5 lipca 2018 roku niewiele brakowało do poważnych konsekwencji zdarzeń, które miały miejsce na terenie Poddębic.

 5. Niechronieni – policyjne działania

  12 lipca 2018 roku policjanci z KPP w Poddębicach na terenie powiatu przeprowadzą działania ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa osób pieszych i rowerzystów.

 6. Policyjna akcja „Alkohol i narkotyki”

  9 lipca 2018 roku funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach przeprowadzą działania mające na celu eliminowanie z ruchu drogowego uczestników, którzy za kierownicę wsiedli po spożyciu alkoholu lub środków odurzających.

 7. Auto uderzyło w motocykl

  Policjanci z Poddębic wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego w Wilkowicach, gm.Wartkowice. Kierowca jednośladu trafił do szpitala.

 8. Rodzicu, czy wiesz gdzie jest teraz Twoje dziecko? Z kim teraz przebywa?

  Wakacyjny odpoczynek to dla dzieci okres większej swobody, wolności, poczucia nieskrępowania obowiązkami szkolnymi i niestety często czas wolny od nadzoru dorosłych i od odpowiedzialności. A dla dorosłych? Dla tych, którzy są rodzicami czy opiekunami, powinien to być okres zwiększonej koncentracji na dziecku – jego zainteresowaniach, sposobie spędzania wolnego czasu. Okazja do obserwacji zachowań naszych pociech, budowania bliższej relacji nie wtłoczonej w sztywny grafik obowiązków, zajęć szkolnych i pozaszkolnych. Ale też możliwość nauki samodzielności dla dzieci i lekcja odpowiedzialności dla rodziców.

 9. O bezpieczeństwie z pensjonariuszami DPS

  Wizyta poddębickich policjantów w Powiatowym Środowiskowym Domu Pomocy Społecznej w Czepowie była dobrą okazją do przypomnienia zasad bezpieczeństwa na terenie placówki. Seniorzy usłyszeli także jak zareagować na telefon oszusta oraz jak ważne znaczenie w ruchu drogowym mają elementy odblaskowe.

 10. Kręcili bezpieczeństwem nad Jeziorskiem

  19 czerwca 2018 roku w ramach akcji informacyjno-edukacyjnej „Kręci mnie bezpieczeństwo…nad wodą” objętej patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w Pęczniewie nad zbiornikiem Jeziorsko policjanci z KPP w Poddębicach wraz z ratownikami medycznymi Falck przeprowadzili działania profilaktyczne dla dzieci z podstawówki. Na zakończenie spotkania wszyscy uczestnicy otrzymali upominki.

Linki

Tagi

środki odurzające akcja prewencyjna dzielnicowy bliżej nas profilaktyka społeczna profilaktyka tytoń plantacja narkotyki emeryci Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa "Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą" mapa zagrożeń bezpieczne wakacje Uratowany przez policjantów prace polowe bezpieczna woda bezpieczny weekend KMZB debata społeczna porozumienia konkurs prewencja znicz 2017 ruch drogowy wypadek śmiertelny nowa komenda "Kręci mnie bezpieczeństwo...przez cały rok szkolny" Twój Dzielnicowy dopalacze niewybuch osoba poszukiwana wychłodzenia kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą nietrzeźwy kierujący kierownictwo kpp poszukiwany kradzież kręci mnie bezpieczeństwo...na stoku wypadek drogowy autostrada pies służbowy działania na drodze bezpieczne ferie zdarzenie drogowe praca w Policji jazda bez uprawnień dzielnicowy aplikacja Moja Komenda kradzież z włamaniem pościg