Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach

Aktualności

Zobacz SPOT

Najczęściej czytana

 1. Odblaskowe Mikołajki

  Poddębiccy policjanci wspólnie z przedstawicielami Urzędu Miasta w Uniejowie zorganizowali dla dzieci uniejowskiej podstawówki niespodziankę. 6 grudnia br. gość specjalny – Święty Mikołaj wraz z dzielnicowymi w ramach akcji „Mikołaj na drodze oraz Dzień Odblasków 2018” wspólnie wręczali najmłodszym upominki.

 2. Wypadek drogowy w Wylazłowie

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego w Wylazłowie. Kierowca pojazdu trafił do szpitala. Policja apeluje o ostrożność!

 3. Nie bądźmy obojętni !

  Kiedy na zewnątrz panują niskie temperatury wiele osób narażonych jest na utratę życia lub zdrowia na skutek wychłodzenia organizmu. Problem ten dotyka przede wszystkim osoby bezdomne, samotne, w podeszłym wieku. Zagrożenie takie dotyczy także osób będących pod wpływem alkoholu. Nie bądźmy obojętni i alarmujmy Policję za każdym razem, kiedy ktoś jest narażony na wychłodzenie organizmu. Wystarczy jeden telefon, aby uratować komuś życie!

 4. Zostanę policjantem – wizyta klas mundurowych w poddębickiej komendzie

  10 grudnia 2018 roku policjanci z Poddębic gościli uczniów klas mundurowych z Wojsławic. Młodzież miała okazję poznać szczegóły rekrutacji do pracy w formacji oraz zobaczyć jak na co dzień wygląda służba policjanta.

 5. Zabezpiecz swój dom i mieszkanie przed włamaniem

  Dom lub mieszkanie to zgromadzony dorobek wielu lat pracy, dlatego warto zrobić wszystko, aby do minimum ograniczyć zagrożenie włamania. Policjanci radzą jak uniknąć tych nieprzyjemnych sytuacji oraz jak chronić własne mienie.

 6. Kierowco zwolnij!

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach w miniony weekend kilkakrotnie wykonywali czynności służbowe na miejscu zdarzeń drogowych na terenie całego powiatu. Przyczyny były różne od wtargnięcia dzikiego zwierzęcia na jezdnię po niedostosowanie prędkości i techniki jazdy do warunków ruchu. Tym razem szczęście dopisało, kolizje nie były groźne dla życia i zdrowia uczestników. Policja apeluje o ostrożność.

 7. Znam zasady - nie ryzykuję

  W ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo...przez cały rok szkolny” policjanci z Poddębic prowadzą w placówkach szkolnych pogadanki na temat bezpieczeństwa w Internecie, na drodze, w domu i w szkole.

 8. Przestępcze trio w rękach poddębickich policjantów

  Kryminalni z Poddębic zatrzymali trzy osoby, które na terenie powiatu poddębickiego kradły elektronarzędzia i sprzęt budowlany. Odzyskano mienie o wartości około 3 tysięcy złotych. U sprawców ujawniono także susz konopi indyjskich w ilości 1,3 kg o wartości około 40 tysięcy złotych a także „lewy” spirytus. Teraz odpowiedzą za ten przestępczy proceder przed Sądem.

 9. Przygnieciony przez ciągnik rolniczy

  Na terenie jednej z posesji w gminie Wartkowice, 82-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy, który na skutek nieprawidłowego zabezpieczenia stoczył się ze wzniesienia. Na skutek odniesionych obrażeń mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Łodzi.

 10. STOP dyskryminacji, cyberprzemocy, dopalaczom !

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach nieustannie przypominają młodzieży czego powinni się wystrzegać, aby bez szkody na zdrowiu psychicznym oraz fizycznym realizowali obowiązek szkolny. Mundurowi wspólnie z uczniami omawiali najważniejsze zagadnienia, których znajomość może wpłynąć na ich korzystne decyzje w przyszłości.

Linki

Tagi

profilaktyka społeczna prewencja kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą bezpieczna droga do szkoły KMZB Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa konkurs profilaktyka bezpieczny senior "Kręci mnie bezpieczeństwo...przez cały rok szkolny" profialktyka społeczna debata społeczna handel ludźmi "Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą" kradzież z włamaniem poszukiwany akcja prewencyjna jazda bez uprawnień bezpieczna woda plantacja Tydzień Mediacji dzielnicowy porozumienie nietrzeźwy kierujący osoba poszukiwana dopalacze zdarzenie drogowe wypadek drogowy emeryci pościg aplikacja Moja Komenda mapa zagrożeń Uratowany przez policjantów Życzenia z okazji Święta Policji pies służbowy bezpieczne wakacje praca w Policji autostrada wypadek śmiertelny dzielnicowy bliżej nas środki odurzające działania prędkość kradzież porozumienia Twój Dzielnicowy bezpieczny weekend tytoń działania na drodze Kręci mnie bezpieczeństwo...przez cały rok szkolny ruch drogowy