Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach

Aktualności

Zobacz SPOT

Najczęściej czytana

 1. Cyberprzemoc, dopalacze – spotkanie z pedagogami oraz rodzicami uczniów

  Spotkania policjantów z rodzicami oraz pedagogami odgrywają ważną rolę w procesie edukacji młodzieży. Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach podczas wizyt w placówkach szkolnych, uświadamiają o zagrożeniach oraz radzą jak ich unikać.

 2. Wizyta przedszkolaków w Posteruneku Policji w Wartkowicach

  Policjanci z Wartkowic po raz pierwszy od chwili przywrócenia posterunku mieli okazję gościć w swoich progach najmłodszych mieszkańców tej miejscowości. Dzieci z przedszkola w Wartkowicach z zaciekawieniem zwiedzały zmodernizowany budynek.

 3. Bezpieczeństwo dla najmłodszych

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach w ramach akcji informacyjno-edukacyjnej „Kręci mnie bezpieczeństwo…przez cały rok szkolny” od początku września br. podjęli działania profilaktyczne, które mają na celu zadbać o bezpieczeństwo najmłodszych mieszkańców powiatu. Dzieci uczą się jak udzielać pierwszej pomocy oraz przypominają sobie podstawowe zasady bezpieczeństwa.

 4. Twój świadomy wybór…praca w mundurze

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach w ramach promocji zawodu policjanta prowadzą cykl spotkań z młodzieżą. Podczas wizyt w placówkach, przekazują informacje na temat naboru do służby w Policji a także możliwości i warunków pracy w tej formacji. Wizyta mundurowych w Zespole Szkół RCKU w Wojsławicach oraz Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach wzbudziła zainteresowanie wśród uczniów.

 5. Z marihuaną w kieszeni

  Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu poddębickiego podejrzewanych o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze podczas kontroli u jednego z mężczyzn ujawnili susz konopi indyjskich. Zgodnie z ustawą za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 6. Niechronieni – policyjne działania

  21 września 2018 roku policjanci z KPP w Poddębicach na terenie powiatu przeprowadzą działania ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa osób pieszych i rowerzystów.

 7. Przywrócenie Posterunku Policji w Wartkowicach

  4 września 2018 roku odbyło się uroczyste otwarcie zmodernizowanego Posterunku Policji w Wartkowicach w powiecie poddębickim. Wnioski po konsultacjach z mieszkańcami oraz debacie społecznej nie pozostawiały żadnych wątpliwości, mieszkańcy oczekiwali jego przywrócenia. Wynikiem ścisłej współpracy Policji z samorządowcami jest odnowiony budynek posterunku przy ul. Targowej 17 w Wartkowicach. Pomieszczenia znajdujące się na parterze piętrowego budynku na ten cel zostały użyczone przez Urząd Gminy.

 8. UWAGA!!! trudne warunki na drodze -kierowco zachowaj ostrożność

  Ostatnio aura nie sprzyja kierującym pojazdami. Na drogach jest ślisko i niebezpiecznie a nagłe opady śniegu spowodowały utrudnienia w ruchu. Policjanci apelują o zachowanie szczególnej uwagi i ostrożności.

 9. Święto Policji 2018

  8 sierpnia 2018 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Poddębicach odbyła się Uroczysta Zbiórka z okazji obchodów Święta Policji, 99 rocznicy powstania Policji Państwowej. To szczególny dzień dla wszystkich funkcjonariuszy, to także czas awansów, nominacji i podziękowań zarówno dla samych policjantów i pracowników Policji.

 10. O bezpieczeństwie z pensjonariuszami DPS

  Wizyta poddębickich policjantów w Powiatowym Środowiskowym Domu Pomocy Społecznej w Czepowie była dobrą okazją do przypomnienia zasad bezpieczeństwa na terenie placówki. Seniorzy usłyszeli także jak zareagować na telefon oszusta oraz jak ważne znaczenie w ruchu drogowym mają elementy odblaskowe.

Linki

Tagi

jazda bez uprawnień bezpieczny weekend wypadek śmiertelny zniszczenie mienia bezpieczna droga do szkoły środki odurzające kręci mnie bezpieczeństwo...na stoku wypadek drogowy bezpieczna woda praca w Policji nietrzeźwy kierujący "Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą" bezpieczne wakacje emeryci mapa zagrożeń prewencja autostrada kradzież z włamaniem KMZB debata społeczna kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą poszukiwany ruch drogowy "Kręci mnie bezpieczeństwo...przez cały rok szkolny" dopalacze porozumienia tytoń pościg zdarzenie drogowe akcja prewencyjna Uratowany przez policjantów plantacja konkurs dzielnicowy pierwsza pomoc osoba poszukiwana Twój Dzielnicowy kradzież profilaktyka działania na drodze niewybuch aplikacja Moja Komenda znicz 2017 Życzenia z okazji Święta Policji dzielnicowy bliżej nas narkotyki pies służbowy bezpieczne ferie profilaktyka społeczna Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa