Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach

Aktualności

Zobacz SPOT

Najczęściej czytana

 1. Zdarzenie drogowe na trasie W-703 Poddębice–Łęczyca

  Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło 11 maja 2018 roku około godz. 13:30 w rejonie skrzyżowania w miejscowości Wilkowice, gm. Wartkowice. Dwie osoby przewieziono do szpitala w Poddębicach. Jeden pas ruchu na drodze wojewódzkiej W-703 zablokowany.

 2. Kim zostanę w przyszłości?

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach wzięli udział w spotkaniu przedstawicieli służb mundurowych oraz innych zawodów z uczniami Szkoły Podstawowej w Poddębicach. Dzieci miały okazję poznać tajniki pracy różnych profesji.

 3. Nie dostosował prędkości – wjechał do rowu

  11 maja 2018 roku policjanci z KPP w Poddębicach wyjaśniali okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło na autostradzie A2 w miejscowości Biała Góra. Tir przewożący mięso wjechał do przydrożnego rowu.

 4. Jechali na akcję, uderzyli w drzewo – wypadek w okolicach Jeziorska

  Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 5 maja 2018 roku około godz. 16:00 w miejscowości Wylazłów w powiecie poddębickim. W wyniku zdarzenia dwóch strażaków ochotników zostało rannych. Niestety młodszy zmarł w jednym z łódzkich szpitali.

 5. Bądź bezpieczny nad wodą

  Rozpoczął się okres letni, a wraz z nim wyjazdy i czas spędzany na łonie natury. Bez względu na to, jak i gdzie spędzisz wolny czas zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich.

 6. Działania na rzecz bezpieczeństwa "Prędkość"

  19 i 20 maja 2018 roku w godz. 6:00 - 22:00 poddębiccy funkcjonariusze przeprowadzą działania kontrolno-pomiarowe. Policyjne patrole na terenie całego powiatu będą sprawdzać stosowanie się kierujących do obowiązujących przepisów w szczególności dot. prędkości oraz stanu trzeźwości.

 7. Poszukujemy właściciela znalezionego telefonu komórkowego

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach poszukują właściciela telefonu komórkowego, który zostały odnaleziony 28 kwietnia 2018 roku na terenie ośrodka letniskowego w Księżych Młynach. Osoba, która zgubiła telefon proszona jest o zgłoszenie się do poddębickiej komendy przy ul. Targowa 22. W tej sprawie można kontaktować się telefonicznie z Kierownikiem Dzielnicowych - mł.asp. Bożeną Olejniczak pod nr telefonu 603-096-238 w godzinach od 7:30 do 15:30.

 8. Zmiana organizacji ruchu w Poddębicach

  12 maja 2018 roku policjanci z KPP w Poddębicach będą zabezpieczać imprezę plenerową pn.:" Dni Otwarte Funduszy Europejskich" oraz związane z nią imprezy towarzyszące. Z dnia 11/12 maja 2018 roku do północy dnia 12 maja 2018 roku nastąpi zmiana organizacji ruchu drogowego w rejonie placu Kościuszki przy kościele w Poddębicach.

 9. Bezpieczna Majówka 2018

  Zadbajmy wspólnie o to aby ta najdłuższa od lat majówka była bezpieczna nie tylko na drogach. Wiele osób ten czas wykorzystuje na odpoczynek, wyjazdy i mniej lub bardziej aktywne formy relaksu . Nad bezpieczeństwem podróżujących jak co roku będą czuwać policjanci ruchu drogowego. Funkcjonariusze zwracać będą także szczególną uwagę na osiedla mieszkaniowego aby nie doszło do włamań do opuszczonych domów. Warto wcześniej zabezpieczyć swój majątek.

 10. Trwa XI edycja konkursu „Policjant, który mi pomógł”

  Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji uczestniczy w organizacji XI edycji ogólnopolskiego konkursu „Policjant, który mi pomógł”, którego inicjatorem jest Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Istotą konkursu jest wyróżnienie tych funkcjonariuszy Policji, którzy charakteryzują się wyjątkowym profesjonalizmem, empatyczną postawą i umiejętnościami w obszarze indywidualnej pomocy osobom dotkniętym przemocą w rodzinie. Zapraszamy do zgłaszania kandydatów.

Linki

Tagi

narkotyki profilaktyka społeczna porozumienia zniszczenie mienia autostrada prace polowe znicz 2017 dzielnicowy kręci mnie bezpieczeństwo...na stoku święta zdarzenie drogowe Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa poszukiwany bezpieczne wakacje konkurs wypadek śmiertelny osoba poszukiwana jazda bez uprawnień środki odurzające handel ludźmi plantacja Twój Dzielnicowy profilaktyka wychłodzenia aplikacja Moja Komenda emeryci pies służbowy Uratowany przez policjantów wypadek drogowy akcja prewencyjna "Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą" prewencja niewybuch bezpieczne ferie KMZB działania prędkość pościg bezpieczny weekend nietrzeźwy kierujący "Kręci mnie bezpieczeństwo...przez cały rok szkolny" dzielnicowy bliżej nas bezpieczna woda kradzież praca w Policji nowa komenda kradzież z włamaniem mapa zagrożeń debata społeczna tytoń ruch drogowy