#Szczepimy się - Informacje - Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach

Informacje

#Szczepimy się

Szczepienia poddębickich policjantów trwają. Funkcjonariusze od początku pandemii z pełnym zaangażowaniem przeciwdziałają rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Codziennie podejmują interwencje wobec różnych osób i służą na tzw. "pierwszej linii”, przez co są szczególnie narażeni na zarażenie.

Funkcjonariusze poza zleconymi dodatkowymi zadaniami, związanymi z prowadzeniem kontroli przestrzegania kwarantanny oraz respektowania przez mieszkańców powiatu poddębickiego wprowadzonych nakazów i zakazów, służą społeczeństwu, a ich cel pozostał bez zmian – zapewnić bezpieczeństwo i chronić ludzkie życie.

Szczepienie policjantów jest ważne nie tylko dla nich samych, czy ich rodzin oraz współpracowników, ale też wszystkich osób, z którymi mają kontakt i wobec których podejmują czynności.

Rozpoczęty proces szczepień jest dobrowolny i odbywa się w wyznaczonych terminach w placówkach służby zdrowia.

  • Umundurowany funkcjonariusz policji stoi przy oznakowanym radiowozie i trzyma kartkę z napisem #Szczepimy się. W tle budynek.
  • Na zdjęciu widać pielęgniarkę, która szczepi umundurowanego funkcjonariusza policji.
  • Ulotka, treść: Właśnie otrzymałeś(-aś) szczepionkę COVID-19 Vaccine AstraZeneca. Zabierz tę kartę na kolejną wizytę i zachowaj ją na przyszłość w bezpiecznym miejscu. Dodatkowe informacje o szczepionce AstraZeneca można uzyskać na stronie internetowej: www.azcovid-19.com, lub skanując poniższy kod QR. Napis AstraZeneca.