Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Konkurs "Odblaskowy Plakat", "Trzeźwy za kierownicą"

Konkurs "Odblaskowy Plakat" Kuratorium Oświaty, Wydział Ruchu Drogowego KWP w Łodzi, Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego w Łodzi, Piotrkowie Tryb., Sieradzu, Skierniewicach zapraszają do udziału w konkursie na najlepszy amatorski plakat propagujący noszenie elementów odblaskowych przez pieszych, rowerzystów i motorowerzystów bez wglądu na porę i warunki atmosferyczne.

Możesz wygrać cenną nagrodę !

Wystarczy, że :

- poznasz regulamin konkursu dostępny na stronach KWP Łódź: http://lodzka.policja.gov.pl/el1/konkurs – zakładka „KONKURS”, Kuratorium Oświaty w Łodzi pod adresem …, bądź na stronach innych współorganizatorów.

- opracujesz plakat i zgłosisz  mailem lub listownie do  Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi i pod określonym hasłem (w/g wzoru podanego w regulaminie), albo opublikujesz na portalu społecznościowym przesyłając na skrzynkę WRD KWP w Łodzi link. Plakat do konkursu można zgłaszać do 31 marca 2017 roku (wszystkie niezbędne informacje zawarte są w regulaminie konkursu). Wręczenie nagród odbędzie się w maju 2017 roku.

 

 Zapraszamy do udziału.