Dzielnicowy Roku - etap powiatowy - Informacje - Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowy Roku - etap powiatowy

Poddębiccy funkcjonariusze po raz 12 przystąpili do edycji Ogólnopolskich Zawodów "Dzielnicowy Roku". Policjanci pierwszego kontaktu walczyli o kwalifikację do wojewódzkiego półfinału konkursu.

24 maja 2019 roku dzielnicowi  z KPP w Poddębicach przystąpili do I etapu konkursu. Test wiedzy, który składał się z 40 pytań, należało rozwiązać w ciągu 40 minut. Tylko jedna z czterech odpowiedzi była poprawna, a pytania dotyczyły wiedzy zawodowej. Nad prawidłowym przebiegiem eliminacji powiatowych czuwał Kierownik Rewiru Dzielnicowych. I etap w poddebickiej jednostce będzie kontynuowany do chwili, aż wszyscy policjanci przystąpią do testu wiedzy. Następnie do półfinału zakwalifikuje się czterdziestu czterech dzielnicowych ze wszystkich jednostek Policji województwa łódzkiego, którzy będą rywalizowali o tytuł „Dzielnicowego Roku 2019” w II etapie eliminacji wojewódzkich. Do III etapu zawodów przejdzie dwóch najlepszych dzielnicowych, którzy będą reprezentowali garnizon łódzki podczas finału. W tym samym czasie do zawodów na etapie powiatowym przystąpili policjanci z Wydziału Prewencji. Bedą walczyć o kwalifikację do Turnieju "Partol Roku"  w II etapie eliminacji wojewódzkich.

  • Policjanci Wydziału Prewencji oraz dzielnicowi przystąpili do I etapu zwodów ogólnopolskich na sali w KPP w Poddębicach.